Код: 00000211390
Артикул: 68614
Насос INTEX ручний середній 36см 68614
- Наявність: 21
- Виробник: Intex
-
298 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Об'єм: 5 літрів
Насадки 3 шт
Вага: 0.75 кг
Ручний повітряний насос подвійної дії (накачування відбувається при русі поршня в обох напрямках) Intex об'ємом 5 літрів. Призначений для накачування ліжок, басейнів та інших надувних виробів.
Насадки 3 шт
Вага: 0.75 кг
Ручний повітряний насос подвійної дії (накачування відбувається при русі поршня в обох напрямках) Intex об'ємом 5 літрів. Призначений для накачування ліжок, басейнів та інших надувних виробів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 630 |
| Вага (кг) | 0,63 |
| Вага в упаковці, кг | 0,63 |
| Вага, г | 630 |
| Вес | 0,63 кг |
| Вид іграшки | Насос |
| Висота (см) | 13 |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Высота | 36 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Категория товара | Насоси та ремкомплекти |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Производитель | Intex |
| Размер | 13х38х13 см |
| Розміри упаковки | 13х38х13 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Аксесуари |
| Тип | Насос |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,63 |
| Ширина (см) | 38 |
| Ширина в упаковці (см) | 38 |
| Возраст | від 3 років |







