Насос ручний 68605
- Наявність: 15
- Виробник: Intex
-
427 грн
звичайним ручним насосом.
Насос має гофрований шланг з перехідниками-насадками,
завдяки чому він підійде до всіх надувних виробів фірми Intex.
Розмір: 37 см.
Якщо Ви хочете купити Насос ручний, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і наші менеджери допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 900 |
| Вага (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид іграшки | Насос |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Высота | 37 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | Насоси та ремкомплекти |
| Матеріали | коомбінований |
| Материал | коомбінований |
| Производитель | Intex |
| Размер | 20х38х12 см |
| Розміри упаковки | 20х38х12 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Інвентар |
| Тип | Насос |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 38 |
| Ширина в упаковці (см) | 38 |
| Возраст | від 3 років |
















