Надувний мяч Intex різнокольоровий 61 см для пляжу 59030
- Наявність: 36
- Виробник: Intex
-
88 грн
Надувний м'яч Intex 59030 — ще більше радості біля води
Надувний глянцевий м’яч Intex 59030 — це не просто іграшка, а справжній вибух веселощів для дітей та дорослих. Навіть під час відпочинку біля води дитяча уява не зупиняється: навколо — битва титанів, бризки розлітаються в усі боки, а веселий сміх не стихає ні на мить.
Цей барвистий м’яч стане чудовим доповненням до будь-якої гри у воді або на березі. Він легкий, зручний у транспортуванні, підходить для дітей від 3 років і до безкінечності.
Зробіть свій відпочинок ще яскравішим — з надувним м’ячем Intex кожна мить перетвориться на захоплюючу пригоду!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 210 |
| Вага (кг) | 0,21 |
| Вага в упаковці, кг | 0,21 |
| Вага, г | 210 |
| Вес | 0,21 кг |
| Вид іграшки | М'яч |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Intex |
| Размер | 17х4х22 см |
| Розмір | діаметр-61 см |
| Розміри | діаметр-61 см |
| Розміри упаковки | 17х4х22 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,21 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 років |

















