Код: 00000040943
Артикул: 39808
Набір для піску Tigres Вежа 5 елементів 39808
- Наявність: 11
- Виробник: Tigres
-
92 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для піску "Вежа" 5 ел., Tigres - ідеальний вибір для ігор у піску і воді.
До набору входить 5 елементів: лопатка, грабельки, дві формочки відерце у вигляді вежі замку.
Ігри набором розвивають уяву і творче мислення, рухову активність дітей, сприяють покращенню зорово-рухової координації, а також спонукає до комунікації з іншими дітьми.
Всі елементи виготовлені з високоякісних безпечних матеріалів, стійких до погодних умов.
Для дітей від 1 року
Пакування - сітка.
До набору входить 5 елементів: лопатка, грабельки, дві формочки відерце у вигляді вежі замку.
Ігри набором розвивають уяву і творче мислення, рухову активність дітей, сприяють покращенню зорово-рухової координації, а також спонукає до комунікації з іншими дітьми.
Всі елементи виготовлені з високоякісних безпечних матеріалів, стійких до погодних умов.
Для дітей від 1 року
Пакування - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.158 |
| Вага в упаковці, кг | 0.158 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відерко, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | відерко, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | відерко, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 15х15х18 см |
| Розміри упаковки | 15х15х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0.158 |
| Возраст | від 1 року |










