Код: 00000040027
Артикул: 39149
Набір посуду Ромашка 43 елементи 39149
- Наявність: 9
- Виробник: Tigres
-
378 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір посуду столовий "Ромашка" 43 ел. * 39149
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вес | 1 кг |
| Вид | Посуда, продукты питания и аксессуары |
| Вид іграшки | Посуд |
| Гарантия | 14 днів |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Кількість деталей | 43 |
| Кількість деталей (шт.) | 43 |
| Кількість предметів в наборі | 43 |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 34х32х20 см |
| Розміри упаковки | 34х32х20 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Посуд |
| Упаковка | картонна коробка |
| Возраст | від 1 року |









