Код: 00000040922_3
Артикул: 39388_Red
Кораблик пластиковий 39388_Red
- Наявність: 40
- Виробник: Tigres
-
31 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Корабликом можна грати як в піску, так і у ванній. Іграшка сприяє розвитку зору дитини, відчуття розміру і форми. Широкі палуби можна використовувати для зачерпування піску і лиття води, що дозволяє дитині грати в інтерактивні ігри. Завдяки кораблику, гра в піску, або купання перетворяться на справжнє задоволення.
Ідеально підходить для гри в басейні або на пляжі.
Ідеально підходить для гри в басейні або на пляжі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.019 |
| Вага в упаковці, кг | 0.019 |
| Вес | 0,02 кг |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 10х7х5 см |
| Розміри упаковки | 10х7х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Цвет | 0.019 |
| Возраст | від 1 року |







