Код: 00000022460
Артикул: 1561
Дитячий ігровий посуд Технок "Галинка" пластиковий 1561
- Наявність: 97
- Виробник: Технок
-
80 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшкова плита для кухні, на якій дитина може "готувати" їжу для своїх друзів чи ляльок. Чудовий варіант для діток, у яких вже є багато різного іграшкового посуду та різноманітні продукти, але не вистачає варильної поверхні для приготування вишуканих страв.
Іграшка виготовлена у яскравому червоному кольорі. На іграшковій плиті ще є ручки, які повертаються, чим імітують включення. Зручна у використанні та безпечна.
Іграшка виготовлена у яскравому червоному кольорі. На іграшковій плиті ще є ручки, які повертаються, чим імітують включення. Зручна у використанні та безпечна.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Посуд |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 40 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Технок |
| Размер | 17х24х4 см |
| Розміри упаковки | 17х24х4 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Посуд |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Возраст | від 3 років |









