Набір для творчості Danko Toys "MASTER DO" тісто для ліплення TMD-18-01U
- Наявність: 31
- Виробник: Danko Toys
-
173 грн
Набір для творчості Danko Toys Master Do "Дачник"
Бренд: Danko Toys
- Серія: Master Do
- Назва набору: Дачник
- Тип продукту: тісто для ліплення
Опис
Набір для творчості Danko Toys Master Do "Дачник" — модель для ліплення у вигляді набору тісту для ліплення. Призначений для творчої діяльності та створення фігур і композицій за власними ідеями.
Особливості
- Належить до серії Master Do від виробника Danko Toys
- Фокус на ліпленні та творчому процесі
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 520 |
| Вага (кг) | 0,52 |
| Вага в упаковці, кг | 0,52 |
| Вага, г | 520 |
| Вес | 0,52 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Комплект постачання | тісто 10 брикетов+2 баночки, форми 4, стеки 3 |
| Комплектація | тісто 10 брикетов+2 баночки, форми 4, стеки 3 |
| Комплектація | тісто 10 брикетов+2 баночки, форми 4, стеки 3 |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 27х20х8 см |
| Розміри упаковки | 27х20х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,52 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |












