Код: 00000103130
Артикул: 31072
Набір для ліплення Strateg ЮДО клей 31072
- Наявність: 2
- Виробник: Strateg
-
136 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для ліплення Strateg ЮДО клей (31072)
ЮДО клей «Казкові кубики» — це чарівна серія, де улюблені тваринки та пташки оживають у цікавій кубічній формі.
У кожній коробці — 3 баночки повітряного пластиліну та пара оченят для створення власного персонажа.
Матеріал легкий, м’який, не липне до рук і застигає на повітрі. Дитина створює лисичку, жабку-принцесу, курчатко чи полярну сову, розвиваючи уяву, моторику й творче мислення.
Готові фігурки виглядають яскраво та сучасно, стаючи частиною казкової колекції.
ЮДО клей «Казкові кубики» — це чарівна серія, де улюблені тваринки та пташки оживають у цікавій кубічній формі.
У кожній коробці — 3 баночки повітряного пластиліну та пара оченят для створення власного персонажа.
Матеріал легкий, м’який, не липне до рук і застигає на повітрі. Дитина створює лисичку, жабку-принцесу, курчатко чи полярну сову, розвиваючи уяву, моторику й творче мислення.
Готові фігурки виглядають яскраво та сучасно, стаючи частиною казкової колекції.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | повітр. пластилін-3 баночки, оченята-2шт, персонаж |
| Комплектація | повітр. пластилін-3 баночки, оченята-2шт, персонаж |
| Комплектація | повітр. пластилін-3 баночки, оченята-2шт, персонаж |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 25х8х3 см |
| Розміри упаковки | 25х8х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | картонна коробка |
| Возраст | від 3 років |














