Код: 00000241190
Артикул: Jum.7762
Набір для розвитку та творчості "Англійська абетка на планшеті велика" Jum.7762
- Наявність: 3
- Виробник: Jumbi
-
93 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
З Набором для розвитку і творчості Англійська абетка на планшеті велика - розвиватися творчо ще легше завдяки якісному та оригінальному набору для розвитку.
Особливістю такого набору є те, що дитина може самостійно діставати з ніш на дошці літери, а потім називати їх і вставляти у відповідні місця, а потім розфарбувати акриловими фарбами.
До набору входить: міні-плакат із літерами англійського алфавіту, малюнки тварин.
Іграшка допоможе легко вивчити абетку в ігровій формі.
Якщо Ви хочете купити іграшку Набір для розвитку і творчості Англійська абетка на планшеті велика, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і наші менеджери допоможуть Вам підібрати підходящу іграшку.
Особливістю такого набору є те, що дитина може самостійно діставати з ніш на дошці літери, а потім називати їх і вставляти у відповідні місця, а потім розфарбувати акриловими фарбами.
До набору входить: міні-плакат із літерами англійського алфавіту, малюнки тварин.
Іграшка допоможе легко вивчити абетку в ігровій формі.
Якщо Ви хочете купити іграшку Набір для розвитку і творчості Англійська абетка на планшеті велика, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і наші менеджери допоможуть Вам підібрати підходящу іграшку.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Рамка-вкладиш |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Jumbi |
| Размер | 33х25х1 см |
| Розміри упаковки | 33х25х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | англійська |
| Возраст | від 3 років |







