Код: 00000040928
Артикул: 39634
Набір для піску з термонаклейкою 3 елементи 39634
- Наявність: 15
- Виробник: Tigres
-
76 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для піску на 3 елемента з термонаклейкою - від українського виробника ТМ Tigres - чудовий вибір для малюка.
За допомогою відерця, грабельок і лопатки малюк може створювати фігурки з піску, розвиваючи свою фантазію, спритність і моторику маленьких ручок.
Набір прекрасно підійде для пісочниці або пляжу. Крім того, зручне відерце з круглою ручкою - універсальна іграшка на всі пори року, адже в ній можна переносити іграшки, деталі конструктора і інші предмети.
Набір для піску Тигреня виготовлений з міцних, якісних, стійких до погоди матеріалів, які абсолютно безпечні для малюків.
Картинки нанесені на відерце за допомогою сучасної технології IML (In-Mould Labelling), що робить їх виключно довговічними.
Упаковка - сітка.
За допомогою відерця, грабельок і лопатки малюк може створювати фігурки з піску, розвиваючи свою фантазію, спритність і моторику маленьких ручок.
Набір прекрасно підійде для пісочниці або пляжу. Крім того, зручне відерце з круглою ручкою - універсальна іграшка на всі пори року, адже в ній можна переносити іграшки, деталі конструктора і інші предмети.
Набір для піску Тигреня виготовлений з міцних, якісних, стійких до погоди матеріалів, які абсолютно безпечні для малюків.
Картинки нанесені на відерце за допомогою сучасної технології IML (In-Mould Labelling), що робить їх виключно довговічними.
Упаковка - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.108 |
| Вага в упаковці, кг | 0.108 |
| Вес | 0,08 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 14х14х18 см |
| Розміри упаковки | 14х14х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.108 |
| Возраст | від 1 року |







