Набір іграшок для пляжу Бамсик відерко "Класік" № 2 012/8_Blue
- Наявність: 6
- Виробник: Bamsik
-
139 грн
Набір іграшок для пляжу Бамсик відерко "Класік" № 2
Яскравий набір для ігор на пляжі допоможе зробити відпочинок на піску ще цікавішим. До комплекту входить відерко серії "Класік", яке зручно використовувати для води, піску та створення невеликих конструкцій. Набір підходить для активних ігор на свіжому повітрі, розвитку уяви та захопливого дозвілля біля води.
Іграшки для пляжу стануть вдалим вибором для сезонних прогулянок, відпочинку на морі чи в пісочниці. Комплектація з відерцем робить набір практичним для різних дитячих забав, а серія "Класік" підкреслює простий і зручний формат для щоденного використання.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі, сито, 2 формочки |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, 2 формочки |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, 2 формочки |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 20х20х30 см |
| Розміри упаковки | 20х20х30 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Возраст | від 3 років |







