Код: 00000040935_1
Артикул: 39648_Blue
Набір для піску Кораблик пластиковий 7 елементів 39648_Blue
- Наявність: 5
- Виробник: Tigres
-
190 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для піску "Кораблик" 7 ел. поєднує в собі функції іграшки і пісочного набору.
Кораблик виконаний у вигляді лотка, що складається з 2х частин.
Кольоровий верх кораблика виконує роль сита. Малюк може його тримати за зручну ручку –отвір.
Нижня прозора частина виконує роль ємності для піску за допомогою якої можна побудувати вежу з піску, а також лотка для перенесення аксесуарів для піску.
Сам кораблик чудово тримається на воді і в ньому можна перевозити не важкі грузи.
Також в набір входять - лопатка і граблі, 2 чудові пасочки і маленький кораблик.
Упаковка – сітка.
Кораблик виконаний у вигляді лотка, що складається з 2х частин.
Кольоровий верх кораблика виконує роль сита. Малюк може його тримати за зручну ручку –отвір.
Нижня прозора частина виконує роль ємності для піску за допомогою якої можна побудувати вежу з піску, а також лотка для перенесення аксесуарів для піску.
Сам кораблик чудово тримається на воді і в ньому можна перевозити не важкі грузи.
Також в набір входять - лопатка і граблі, 2 чудові пасочки і маленький кораблик.
Упаковка – сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.395 |
| Вага в упаковці, кг | 0.395 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Кількість деталей | 7 |
| Кількість деталей (шт.) | 7 |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 35х18х15 см |
| Розміри упаковки | 35х18х15 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.395 |
| Возраст | від 1 року |












