Код: 00000100489
Артикул: 30758
Настільна гра Strateg Дженга кольорова La Torre 30758
- Наявність: 7
- Виробник: Strateg
-
401 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Strateg Дженга кольорова La Torre 30758
Це захоплива гра з елементами логіки та тактики, яка дарує багато радісних моментів і веселощів для всієї родини. Цей варіант класичної гри «Дженга» вирізняється не лише кольоровими елементами, а й додатковими правилами, які роблять гру ще цікавішою.
Основні характеристики:
Кольорові блоки: кожен блок пофарбований у різні кольори, що надає грі яскравого вигляду.
Стратегічна гра: учасникам потрібно продумувати свої дії так, щоб витягувати блоки й не зруйнувати вежу.
Розвивальний аспект: гра сприяє розвитку логічного мислення, координації та терпіння.
Гра для всієї родини: підходить для спільного дозвілля, створює веселу атмосферу та дух суперництва.
Якісні матеріали: блоки виготовлені з якісного матеріалу, що забезпечує тривалий термін служби гри.
Привабливий дизайн упаковки: коробка має гарне оформлення, тому гра стане чудовим подарунком.
Strateg Дженга кольорова La Torre — чудовий спосіб провести час у компанії друзів і родини, додаючи яскравих барв вашим вечорам та розвиваючи логічні здібності.
Це захоплива гра з елементами логіки та тактики, яка дарує багато радісних моментів і веселощів для всієї родини. Цей варіант класичної гри «Дженга» вирізняється не лише кольоровими елементами, а й додатковими правилами, які роблять гру ще цікавішою.
Основні характеристики:
Кольорові блоки: кожен блок пофарбований у різні кольори, що надає грі яскравого вигляду.
Стратегічна гра: учасникам потрібно продумувати свої дії так, щоб витягувати блоки й не зруйнувати вежу.
Розвивальний аспект: гра сприяє розвитку логічного мислення, координації та терпіння.
Гра для всієї родини: підходить для спільного дозвілля, створює веселу атмосферу та дух суперництва.
Якісні матеріали: блоки виготовлені з якісного матеріалу, що забезпечує тривалий термін служби гри.
Привабливий дизайн упаковки: коробка має гарне оформлення, тому гра стане чудовим подарунком.
Strateg Дженга кольорова La Torre — чудовий спосіб провести час у компанії друзів і родини, додаючи яскравих барв вашим вечорам та розвиваючи логічні здібності.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вес | 1 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 9 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | бруски-54 шт |
| Комплектація | бруски-54 шт |
| Комплектація | бруски-54 шт |
| Матеріали | дерево |
| Материал | дерево |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 9х29х9 см |
| Розміри упаковки | 9х29х9 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 1 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 4 років |









