Код: 00000020185
Артикул: 7877
Мозаїка ТехноК для дітей з буквами 7877
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
513 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Для вивчення букв та опанування азів читання пропонуємо Іграшку "Мозаїка ТехноК" арт.7877.
У "Мозаїці ТехноК" є все для цікавого дозвілля та ефективного навчання. На велику яскраву валізку з ручкою кріпиться пластикове поле з отворами. В комплекті - 35 кнопок з нанесеними буквами: 11 голосних та 23 приголосних. Колір кнопок підібраний спеціально до букви - голосні на червоних, а приголосні на блакитних.
Для складання слів є 5 двосторонніх кольорових шаблонів з цупкого паперу та отворами для кнопок. Під отворами підписані букви, що складаються у слова. Тематичні зображення на шаблонах – як підказка, що допоможе малюкам скоріше та краще запам'ятати слова та букви. Після опанування всіх слів на картинках, дітки також можуть складати самостійно нові слова відразу на полі.
Після гри варто подбати про зберігання іграшки. Для цього у наборі є валізка, адже вона водночас слугує контейнером для шаблонів та кнопок мозаїки. За ручку валізку зручно переносити та брати з собою на урок.
Іграшкова Мозаїка з кольоровими шаблонами та кнопками-буквами допоможе Вашим малюкам вивчити букви, почати читати, покращити мовлення, зорову пам'ять та збільшити словниковий запас. Читання приведе малюків у захопливий світ казок та пригодницьких книг.
Для дітей від 3-х років.
Пакування – яскрава коробка з "віконечком" та зручною ручкою для перенесення.
У "Мозаїці ТехноК" є все для цікавого дозвілля та ефективного навчання. На велику яскраву валізку з ручкою кріпиться пластикове поле з отворами. В комплекті - 35 кнопок з нанесеними буквами: 11 голосних та 23 приголосних. Колір кнопок підібраний спеціально до букви - голосні на червоних, а приголосні на блакитних.
Для складання слів є 5 двосторонніх кольорових шаблонів з цупкого паперу та отворами для кнопок. Під отворами підписані букви, що складаються у слова. Тематичні зображення на шаблонах – як підказка, що допоможе малюкам скоріше та краще запам'ятати слова та букви. Після опанування всіх слів на картинках, дітки також можуть складати самостійно нові слова відразу на полі.
Після гри варто подбати про зберігання іграшки. Для цього у наборі є валізка, адже вона водночас слугує контейнером для шаблонів та кнопок мозаїки. За ручку валізку зручно переносити та брати з собою на урок.
Іграшкова Мозаїка з кольоровими шаблонами та кнопками-буквами допоможе Вашим малюкам вивчити букви, почати читати, покращити мовлення, зорову пам'ять та збільшити словниковий запас. Читання приведе малюків у захопливий світ казок та пригодницьких книг.
Для дітей від 3-х років.
Пакування – яскрава коробка з "віконечком" та зручною ручкою для перенесення.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 38 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 38 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 9 |
| Комплект постачання | шаблон двосторонній-5шт, кнопки-35шт, поле-1шт |
| Комплектація | шаблон двосторонній-5шт, кнопки-35шт, поле-1шт |
| Комплектація | шаблон двосторонній-5шт, кнопки-35шт, поле-1шт |
| Матеріали | пластик, папір |
| Материал | пластик, папір |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 38х29х5 см |
| Розміри упаковки | 38х29х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |











