Код: 00000020052
Артикул: 5842
Мозаїка ТехноК для дітей 5842
- Наявність: 2
- Виробник: Технок
-
129 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
"Мозаїка ТехноК" – це креативна і навчальна іграшка, яка допомагає розвивати уяву, творчість та моторику малюка. Завдяки своїм яскравим кольорам і різноманітним формам, ця мозаїка стане захоплюючою забавою для дітей будь-якого віку.
Кожен набір "Мозаїки ТехноК" містить набір деталей, які легко з'єднуються між собою, дозволяючи малюку створювати різноманітні композиції – від простих геометричних фігур до складних образів. Це відмінний спосіб розвивати моторику рук, креативне мислення та уяву.
Яскрава та барвиста мозаїка, що складається з 40 шестигранників розміром 40 мм з яких можна складати різноманітні малюнки та фігури. Такий розмір елементів є зручними для діток вже від 1 року.
«Мозаїка ТехноК» допомагає малюкам в ігровій формі вивчати кольори та форми, складати фігурки звірів, квітів. Іграшка розвиває дрібну моторику, увагу та художній смак.
Кожен набір "Мозаїки ТехноК" містить набір деталей, які легко з'єднуються між собою, дозволяючи малюку створювати різноманітні композиції – від простих геометричних фігур до складних образів. Це відмінний спосіб розвивати моторику рук, креативне мислення та уяву.
Яскрава та барвиста мозаїка, що складається з 40 шестигранників розміром 40 мм з яких можна складати різноманітні малюнки та фігури. Такий розмір елементів є зручними для діток вже від 1 року.
«Мозаїка ТехноК» допомагає малюкам в ігровій формі вивчати кольори та форми, складати фігурки звірів, квітів. Іграшка розвиває дрібну моторику, увагу та художній смак.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Кількість деталей | 40 |
| Кількість деталей (шт.) | 40 |
| Кількість предметів в наборі | 40 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 26 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 16х28х5 см |
| Розміри упаковки | 16х28х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Возраст | від 3 років |







