Код: 00000191232
Артикул: 900491
Конструктор деревяний "Маяк-балансир" 900491
- Наявність: 0
- Виробник: ІГРОТЕКО
-
161 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор дерев'яний "Маяк-балансир"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Кількість деталей | 14 |
| Кількість деталей (шт.) | 14 |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Категория товара | Дерев'яні конструктори |
| Матеріали | дерево |
| Материал | дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ІГРОТЕКО |
| Размер | 22х16х6 см |
| Розміри упаковки | 22х16х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 3 років |










