Код: 00000011024
Артикул: 120/2
Конструктор Бамсик Minі pazzle № 2 50 елементів 120/2
- Наявність: 20
- Виробник: Bamsik
-
277 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор Бамсик Minі pazzle № 2
Коротка назва: Конструктор Бамсик Minі pazzle № 2
Основні характеристики
- Тип: Конструктор / пазл
- Модель: Minі pazzle № 2
- Кількість елементів: 50
Комплектація
В комплекті: 50 елементів конструктору.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 520 |
| Вага (кг) | 0,52 |
| Вага в упаковці, кг | 0,52 |
| Вага, г | 520 |
| Вес | 0,52 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 25 |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | 50 |
| Кількість деталей (шт.) | 50 |
| Кількість предметів в наборі | 50 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 15х15х25 см |
| Розміри упаковки | 15х15х25 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,52 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |














