Код: 00000040839
Артикул: 39982
Конструктор "Mini Blocks" 100 елементів Tigres 39982
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
358 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Конструктор "Mini Blocks" 100 ел., Tigres - розвиваюча іграшка для дітей від 1 року.
Конструктор – функціональна іграшка, що сприяє розвитку дрібної моторики, фантазії, координації рухів, інтелекту, пам'яті та уваги.
Іграшка складається з деталей різної форми. Частина елементів має віськи, на які малюк може одягати колеса, що також входять в набір, й створювати машинки власними руками. З конструктора можна скласти машинку, будинок, гараж, різні фігурки тощо.
Цей дитячий конструктор, як і всі пластмасові іграшки Тигрес, не має гострих виступів, що забезпечує максимальну безпеку вашої дитини.
Конструктор виготовлений з безпечного матеріалу, відповідає українським та європейським стандартам якості, про що свідчать відповідні знаки на етикетці.
Складається з 100 елементів різного розміру і кольорів:
Рама – 4 шт (18 см х 3 см х 3 см)
Колесо -16 шт
Блок 2х6 – 18 шт (9 см х 3 см х 3 см)
Блок 2х4 – 36 шт (6 см х 3 см х 3 см)
Блок 2х2 – 36 шт (3 см х 3 см х 3 см)
Упаковка – поліетиленова сумочка на замку.
Конструктор – функціональна іграшка, що сприяє розвитку дрібної моторики, фантазії, координації рухів, інтелекту, пам'яті та уваги.
Іграшка складається з деталей різної форми. Частина елементів має віськи, на які малюк може одягати колеса, що також входять в набір, й створювати машинки власними руками. З конструктора можна скласти машинку, будинок, гараж, різні фігурки тощо.
Цей дитячий конструктор, як і всі пластмасові іграшки Тигрес, не має гострих виступів, що забезпечує максимальну безпеку вашої дитини.
Конструктор виготовлений з безпечного матеріалу, відповідає українським та європейським стандартам якості, про що свідчать відповідні знаки на етикетці.
Складається з 100 елементів різного розміру і кольорів:
Рама – 4 шт (18 см х 3 см х 3 см)
Колесо -16 шт
Блок 2х6 – 18 шт (9 см х 3 см х 3 см)
Блок 2х4 – 36 шт (6 см х 3 см х 3 см)
Блок 2х2 – 36 шт (3 см х 3 см х 3 см)
Упаковка – поліетиленова сумочка на замку.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 29 |
| Кількість деталей | 100 |
| Кількість деталей (шт.) | 100 |
| Кількість предметів в наборі | 100 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 29х29х12 см |
| Розміри упаковки | 29х29х12 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | сумка |
| Цвет | 0,8 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Возраст | від 1 року |














