Код: 00000040934
Артикул: 39646
Лопатка і граблі малі 39646
- Наявність: 31
- Виробник: Tigres
-
49 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча лопатка і граблі - від українського виробника Тигрес - чарівний набір для літніх розваг.
Яскраві і зручні лопатка і граблі - ідеальний варіант для літніх ігор з піском. Ними можна грати в пісочниці, на пляжі, в саду. Гра сприяє розвитку координації, моторики і спритності маленьких ручок, а також дарує безліч позитивних емоцій.
Лопатка і грабельки виготовлені з якісних, міцних і безпечних матеріалів і підходять для активного використання в будь-який час року.
Яскраві і зручні лопатка і граблі - ідеальний варіант для літніх ігор з піском. Ними можна грати в пісочниці, на пляжі, в саду. Гра сприяє розвитку координації, моторики і спритності маленьких ручок, а також дарує безліч позитивних емоцій.
Лопатка і грабельки виготовлені з якісних, міцних і безпечних матеріалів і підходять для активного використання в будь-який час року.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.04 |
| Вага в упаковці, кг | 0.04 |
| Вес | 0,035 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | лопатка-1шт, грабелькі-1 шт |
| Комплектація | лопатка-1шт, грабелькі-1 шт |
| Комплектація | лопатка-1шт, грабелькі-1 шт |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 18х7х5 см |
| Розміри упаковки | 18х7х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Цвет | 0.04 |
| Возраст | від 1 року |







