Код: 00000040931
Артикул: 39639
Набір для піску Вежа 3 елементи 39639
- Наявність: 10
- Виробник: Tigres
-
70 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для піску «Вежа» 3 елементи - чудовий, яскравий, барвистий набір. Сподобається будь-якому малюкові. За допомогою цього набору, граючи, дитина навчиться створювати свої перші скульптурні шедеври. У набір входять: відерце, лопатка, грабельки.
Гра в пісочниці з набором «Вежа» сприяє розвитку мислення у дітей, просторової уяви, уваги, дрібної моторики рук.
Довжина 14 см / висота-24 см / ширина-14 см
Гра в пісочниці з набором «Вежа» сприяє розвитку мислення у дітей, просторової уяви, уваги, дрібної моторики рук.
Довжина 14 см / висота-24 см / ширина-14 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.106 |
| Вага в упаковці, кг | 0.106 |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відерко, лопатка, граблі |
| Комплектація | відерко, лопатка, граблі |
| Комплектація | відерко, лопатка, граблі |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 15х15х20 см |
| Розміри упаковки | 15х15х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.106 |
| Возраст | від 1 року |








