Каталка-толокар Технок Бебі біла 7952
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
484 грн
Особливості каталки: зручне сидіння зі спинкою; можливість подавання сигналу; великі колеса дають змогу без труднощів пересуватися вперед і назад; дитину можна катати, а можна, щоб вона сам відштовхувалася ніжками; розвиває уяву та фізичні здібності дитини; виготовлена з високоякісного матеріалу; відповідає всім стандартам безпеки. Максимальне навантаження: 30 кг.
Виробник: Україна.
Розмір: 40х24х56 см.
Якщо Ви хочете купити Каталка Толокар Бебі біла, пишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте в менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 1400 |
| Вага (кг) | 1,4 |
| Вага в упаковці, кг | 1,4 |
| Вага, г | 1400 |
| Вес | 1,4 кг |
| Вид іграшки | Толокар |
| Висота (см) | 28 |
| Висота в упаковці (см) | 28 |
| Глибина в упаковці (см) | 55 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 55 |
| Додаткові характеристики | З ігровою панеллю |
| Звукoвыe эффeкты | Пищалка |
| Категория товара | Толокари |
| Количество колёс | 4 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Особливості | З ігровою панеллю |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 55х25х28 см |
| Розміри упаковки | 55х25х28 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Толокар |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 1,4 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 1 року |





















