Код: 00000015047
Артикул: 0142/07UA
Іграшка дитяча для катання "Машинка" музична 0142/07UA
- Наявність: 0
- Виробник: Doloni
-
988 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Машинка-Толокар Doloni — музична
Машинка-Толокар від Doloni має музичну функцію для ігрового катання.
Характеристики
- Бренд: Doloni
- Тип: Машинка-Толокар
- Функція: Музична
Опис
Проста і зрозуміла модель у форматі толокара зі звуковим супроводом — поєднання базової ігрової функції та музичного оформлення.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 2600 |
| Вага (кг) | 2,6 |
| Вага в упаковці, кг | 2,6 |
| Вага, г | 2600 |
| Вес | 2,6 кг |
| Вид іграшки | Толокар |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Глибина в упаковці (см) | 64 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 64 |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*АА 1,5V (не входять в комплект) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не входять в комплект) |
| Категория товара | Толокари |
| Количество колёс | 4 |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Doloni |
| Размер | 64х34х30 см |
| Розміри упаковки | 64х34х30 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Толокар |
| Тип елементів живлення | 2шт*АА 1,5V (не входять в комплект) |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 2.6 |
| Ширина (см) | 34 |
| Ширина в упаковці (см) | 34 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |














