Захисний комплект S Рожевий ZKS_Pink
- Наявність: 5
- Виробник: G Y
-
182 грн
Захисний комплект S Рожевий
Розмір S та виразний рожевий колір визначають зовнішній вигляд цього захисного комплекту. Проєктований для забезпечення захисту, він концентрується на основній функції без зайвих деталей. Комбінація компактного розміру S і помітного відтінку робить його зручним варіантом для тих, хто віддає перевагу саме такому розміру та кольору; комплект легко вписується в загальний набір речей і зберігає своє призначення під час повсякденного використання та зберігання.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вес | 0,13 кг |
| Вид іграшки | Захист |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Категория товара | Велосипеди |
| Комплект постачання | наколінники, налокотніки,нарукавники |
| Комплектація | наколінники, налокотніки,нарукавники |
| Комплектація | наколінники, налокотніки,нарукавники |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | G Y |
| Размер | 33х19х5 см |
| Розмір | S |
| Розміри | S |
| Розміри упаковки | 33х19х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Захист |
| Упаковка | сумка |
| Цвет | 0,13 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |

















