Код: 00000240358
Артикул: VT2000-20
Картки на ремені Vladi Toys "Букви-тварини" розвиваючі VT2000-20
- Наявність: 2
- Виробник: Vladi Toys
-
183 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Вивчайте разом із малюком літери, а також знайомтесь із тваринами. Зручні та компактні картки на кільці можна взяти із собою на прогулянку або у подорож. Яскраві зображення неодмінно привернуть увагу та сподобаються вашій дитині.
У процесі гри тренуйте увагу, логічне мислення, мовлення, інтелект, пам’ять.
Набір містить: 18 карток, ремінну стрічку, пластикову фігуру.
Для дітей від 3 до 5 років.
У процесі гри тренуйте увагу, логічне мислення, мовлення, інтелект, пам’ять.
Набір містить: 18 карток, ремінну стрічку, пластикову фігуру.
Для дітей від 3 до 5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вес | 0,13 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Комплект постачання | 18 карток, пластикова фігура, ремінна стрічка |
| Комплектація | 18 карток, пластикова фігура, ремінна стрічка |
| Комплектація | 18 карток, пластикова фігура, ремінна стрічка |
| Матеріали | картон, пластик, текстиль, метал |
| Материал | картон, пластик, текстиль, метал |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 10х14х2 см |
| Розміри упаковки | 10х14х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Картки |
| Цвет | 0,13 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 1 року |









