Код: 00000166940
Артикул: Прол.
Алфавіт А4 (англ.) Прол.
- Наявність: 2
- Виробник: G Y
-
115 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Алфавіт А4 (англ.)
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 280 |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Вага в упаковці, кг | 0,28 |
| Вага, г | 280 |
| Вес | 0,28 кг |
| Вид іграшки | Рамка-вкладиш |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Глибина в упаковці (см) | 1 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 1 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Комплект постачання | літери-26шт, цифри-10 шт |
| Комплектація | літери-26шт, цифри-10 шт |
| Комплектація | літери-26шт, цифри-10 шт |
| Матеріали | фанера |
| Материал | фанера |
| Производитель | G Y |
| Размер | 30х1х22 см |
| Розміри упаковки | 30х1х22 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,28 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | англійська |
| Возраст | від 5 років |














