Код: 00000242004
Артикул: VT5555-04
Дитячий календар Vladi Toys магнітний VT5555-04
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
413 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Магнітний календар з м'якими магнітними елементами стане гарним помічником у повсякденні. Він дозволить малечі в ігровій формі вивчити назви місяців, пір року, днів тижня та опанувати лічбу. Зручна ручка дозволяє закріпити його на стіні, а магнітні елементи завжди залишатимуться на своїх місцях і не загубляться.
Набір містить: Магнітну дошку (338*488 мм) – 1 шт. Магніти з днями (числа) – 31 шт. Магніти з днями тижня – 7 шт. Магніти з місяцями – 12 шт. Магніти з порами року – 4 шт. Магніти з роками – 6 шт. Магніти з погодою – 7 шт. Магніти з емоціями – 6 шт.
Мова: українська.
Вік: 3-8 р.
Набір містить: Магнітну дошку (338*488 мм) – 1 шт. Магніти з днями (числа) – 31 шт. Магніти з днями тижня – 7 шт. Магніти з місяцями – 12 шт. Магніти з порами року – 4 шт. Магніти з роками – 6 шт. Магніти з погодою – 7 шт. Магніти з емоціями – 6 шт.
Мова: українська.
Вік: 3-8 р.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Календар |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 34 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | дошка, 73 магніти |
| Комплектація | дошка, 73 магніти |
| Комплектація | дошка, 73 магніти |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 34х49х1 см |
| Розміри упаковки | 34х49х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Календар |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 49 |
| Ширина в упаковці (см) | 49 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |













