Ігровий Кошик Бамсик пластиковий 093_Green
- Наявність: 0
- Виробник: Bamsik
-
103 грн
Ігровий кошик «Бамсик»
Опис: Ігровий кошик Бамсик — пластиковий іграшковий кошик, призначений для дитячих ігор.
Характеристики
- Матеріал: пластик
- Тип: ігровий кошик
- Назва/модель: Бамсик
Призначення
Використовується під час рольових ігор та для зберігання іграшок у процесі гри.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,22 кг |
| Вид іграшки | Кошик |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 31х18х17 см |
| Розміри упаковки | 31х18х17 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Кошик |
| Возраст | від 3 років |

















