Ігровий набір дитячого посуду Оріон «Іришка 8» з пластику 134
- Наявність: 0
- Виробник: Оріон
-
208 грн
Набір розрахований на дівчаток дошкільного віку, його можна використовувати для гри, як у пісочниці, так і в квартирі.
Набір виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що відповідають світовим вимогам щодо якості. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Посуд |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 30х19х17 см |
| Розміри упаковки | 30х19х17 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Посуд |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |

















