Код: 00000021017
Артикул: 7358
Дитячий набір стоматолога Технок з аксесуарами 7358
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
211 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
З іграшковим набором стоматолога, малюк точно відчує себе справжнім лікарем. У наборі професійні стоматологічні інструменти: бур, дзеркало і зонд, а також шприц, окуляри, бейдж, модель щелепи. Іграшка виготовлена з міцного якісного пластику без запаху. Розмір: 30*20*8 см. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Кількість деталей | 10 |
| Кількість деталей (шт.) | 10 |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Категория товара | Медичні набори |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 18х30х8 см |
| Розміри упаковки | 18х30х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Медицина |
| Тип | Набір |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |












