Іграшкова гітара 55 см 898-20TATB-A
- Наявність: 9
- Виробник: Без бренду
-
471 грн
Іграшкова гітара 55 см
Іграшкова гітара довжиною 55 см підійде для захопливої гри та перших музичних експериментів. Такий формат зручний для дитячих рук і добре підходить для домашніх розваг. Компактний розмір робить іграшку комфортною у використанні, а також зручною для зберігання та перенесення. Гітара стане доречним доповненням до сюжетних ігор, допоможе урізноманітнити дозвілля та створити атмосферу творчості.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Гитара |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Музичні інструменти для малюків |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 20х8х56 см |
| Розміри упаковки | 20х8х56 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Гитара |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |









