Код: 00000012058
Артикул: 095/5
Конструктор «Сіті Лайф» міні 2 BAMSIC 095/5
- Наявність: 1
- Виробник: Bamsik
-
713 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Цікаво-пізнавальний набір, який дозволить весело і в навчальних цілях провести дозвілля і навіть стати конструкторських будівельником, придумуючи нові споруди. Величезна кількість деталей для побудови, що відрізняються кольором і формою. Таке вдале поєднання дає можливість познайомити дитину з геометрическо-кольоровими варіантами.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1600 |
| Вага (кг) | 1,6 |
| Вага в упаковці, кг | 1,6 |
| Вага, г | 1600 |
| Вес | 1,6 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 42 |
| Кількість деталей | 60 |
| Кількість деталей (шт.) | 60 |
| Кількість предметів в наборі | 60 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 2 |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 42х36х12 см |
| Розміри упаковки | 42х36х12 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 1,6 |
| Ширина (см) | 36 |
| Ширина в упаковці (см) | 36 |
| Возраст | від 3 років |

















