Код: 00000015515
Артикул: 114/16
Іграшка дитяча "Кольоровий ланцюг №1" (14 елементів) 114/16
- Наявність: 11
- Виробник: Bamsik
-
142 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка дитяча Кольоровий ланцюг №1 14 елементів - кольоровий ланцюжок на 14 елементів, являє собою яскраві пластикові ланки, які можна з'єднати між собою в різному порядку.
Розмір деталі - 6х2х5,5 см.
Виробник: Bamsic.
Упаковка: Коробка.
Вага в упаковці: 200 г.
Габарити в упаковці: 16,6x5,6x22 см.
Країна виробник: Україна.
Матеріал: Пластик.
Купити іграшку дитячу Кольоровий ланцюг №1 14 елементів можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до менеджерів компанії. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Розмір деталі - 6х2х5,5 см.
Виробник: Bamsic.
Упаковка: Коробка.
Вага в упаковці: 200 г.
Габарити в упаковці: 16,6x5,6x22 см.
Країна виробник: Україна.
Матеріал: Пластик.
Купити іграшку дитячу Кольоровий ланцюг №1 14 елементів можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до менеджерів компанії. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Кількість деталей | 14 |
| Кількість деталей (шт.) | 14 |
| Кількість предметів в наборі | 14 |
| Категория товара | Мобілі та підвіски |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Матеріали | пластик, комбіновані матеріали |
| Материал | пластик, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 21х17х5 см |
| Розміри упаковки | 21х17х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |










