Код: 00000011031
Артикул: 428
Набір кубиків Бамсик Вивчай цифри 6 штук пластиковий 428
- Наявність: 24
- Виробник: Bamsik
-
87 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір кубиків «Бамсик. Вивчай цифри»
Короткий опис: Пластиковий набір кубиків для вивчення цифр. У комплекті 6 штук.
Характеристики
- Бренд: Бамсик
- Призначення: вивчення цифр
- Кількість штук: 6
- Матеріал: пластик
- Форма: кубики
Коротко про використання
Набір призначений для знайомства дітей із цифрами у простій та наглядній формі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Комплект постачання | 6 кубиків (5х5х5 см) |
| Комплектація | 6 кубиків (5х5х5 см) |
| Комплектація | 6 кубиків (5х5х5 см) |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 19х16х5 см |
| Розміри упаковки | 19х16х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 3 років |











