Код: 00000016103
Артикул: ПСД199-УКР
Планшет-пазл для дівчаток UBEE "Збери слово за картинкою" з дерева ПСД199-УКР
- Наявність: 20
- Виробник: UBEE
-
401 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
У наборі: основа-планшет, 74 плашки з літерами, 2 плашки-знаки і 84 картки з картинками різної тематики: звуки тварин, пори року, спорт, продукти, частини тіла, рослини, погода і т.д. Дитині необхідно вибрати картку і скласти з літер слово, яке на ній намальовано. Збираємо слова, вчимо літери і склади, рахуємо і сортуємо літери. Гра відмінно тренує пам'ять і увагу. Розвивайтеся, весело граючи!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Літери |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Сортери |
| Комплект постачання | 76 плашок з літерами, 84 картки |
| Комплектація | 76 плашок з літерами, 84 картки |
| Комплектація | 76 плашок з літерами, 84 картки |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х16х5 см |
| Розміри упаковки | 23х16х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Літери |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |











