Код: 00000180962
Артикул: G-PDD-02U
Гра настільна Danko Toys "Правила дорожнього руху" дитяча G-PDD-02U
- Наявність: 16
- Виробник: Danko Toys
-
140 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
ПДР - це настільна гра, занурюючись у яку ви розчиняєтеся в ігровому процесі та отримуєте знання про правила і дорожній рух.
До складу гри додана гра-вікторина Дорожні знаки, яка не тільки відкриє світ знань про основні дорожні знаки, а й додасть інтригу у визначенні переможця.
Хочете придбати Настільну гру ПДР, Ви можете це зробити в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами - зателефонуйте або напишіть нам.
До складу гри додана гра-вікторина Дорожні знаки, яка не тільки відкриє світ знань про основні дорожні знаки, а й додасть інтригу у визначенні переможця.
Хочете придбати Настільну гру ПДР, Ви можете це зробити в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами - зателефонуйте або напишіть нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 260 |
| Вага (кг) | 0,26 |
| Вага в упаковці, кг | 0,26 |
| Вага, г | 260 |
| Вес | 0,26 кг |
| Вид | Развлекательные |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 39 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 39 |
| Жанр | Змагальні |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для всієї родини |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 39х29х5 см |
| Розміри упаковки | 39х29х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Бродилки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,26 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |







