Код: 00000101303
Артикул: 30435
Настільна гра Strateg Моя ферма розважальна українською мовою (30435) 30435
- Наявність: 15
- Виробник: Strateg
-
236 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
"Моя ферма" - чудова настільна гра, щоби познайомити дитину з сільськими тваринами та відчути себе у ролі господаря-фермера. У грі треба купувати тварин для своєї ферми та ретельно будувати своє господарство. Як онлайн - тільки краще!
Комплектація: коробка, ігрове поле, рулетка, фішки з тваринами.
Розмір коробки: 20х20х6,5 см.
Матеріал: картон.
Маса: 235 г.
Рекомендований вік: від 8 років.
Кількість гравців: від 2 до 4.
Гра українською мовою.
Комплектація: коробка, ігрове поле, рулетка, фішки з тваринами.
Розмір коробки: 20х20х6,5 см.
Матеріал: картон.
Маса: 235 г.
Рекомендований вік: від 8 років.
Кількість гравців: від 2 до 4.
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | ігр.поле-4шт, рулетка, фішки-111шт |
| Комплектація | ігр.поле-4шт, рулетка, фішки-111шт |
| Комплектація | ігр.поле-4шт, рулетка, фішки-111шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для всієї родини |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 20х20х7 см |
| Розміри упаковки | 20х20х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |









