Код: 00000031215
Артикул: 965
Гра "CATCH BALL" 2 рукавички і мяч 965
- Наявність: 15
- Виробник: G Y
-
202 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра «CATCH BALL» — 2 рукавички і м'яч
Гра «CATCH BALL» — проста та весела активна гра, у якій потрібно ловити м’яч за допомогою спеціальних рукавичок. У наборі є 2 рукавички і м'яч, тож можна одразу грати удвох.
Що входить у набір
- 2 рукавички для ловлі м’яча
- М'яч для гри
Особливості гри
- Підходить для гри удвох
- Формат активної гри з м’ячем
- Прості та зрозумілі правила
Чудовий варіант для веселого проведення часу — потрібно лише кидати м’яч і ловити його рукавичками.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 260 |
| Вага (кг) | 0,26 |
| Вага в упаковці, кг | 0,26 |
| Вага, г | 260 |
| Вес | 0,26 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Комплект постачання | ловушка-2шт, м'яч-1шт |
| Комплектація | ловушка-2шт, м'яч-1шт |
| Комплектація | ловушка-2шт, м'яч-1шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | G Y |
| Размер | 25х20х10 см |
| Розміри упаковки | 25х20х10 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,26 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 5 років |







