Код: 00000030008
Артикул: RB1304
Мяч гумовий розмір 12 см 50 грам 1 колір RB1304
- Наявність: 298
- Виробник: Bambi
-
68 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
М'яч гумовий розмір 12 см 50 грам 1 колір
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | М'яч |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Категория товара | М'ячі |
| Матеріали | гума |
| Материал | гума |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 13х4х4 см |
| Розміри упаковки | 13х4х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 років |










