Код: 00000062605
Артикул: 601-1
Автомат з бульбашками 601-1
- Наявність: 13
- Виробник: Bambi
-
596 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Автомат з бульбашками — це захоплива іграшка, яка подарує багато радості дітям під час гри на свіжому повітрі. Основні характеристики:
Легкий у використанні: просто залийте мильний розчин і натисніть на кнопку
Генерує велику кількість мильних бульбашок за короткий час
Яскравий та привабливий дизайн, який подобається дітям
Виготовлений з безпечних та міцних матеріалів
Підходить для використання на вулиці, в саду або на дитячих майданчиках
Цей автомат з бульбашками стане чудовим доповненням до дитячих ігор, роблячи їх ще більш веселими та незабутніми. Він ідеально підходить для свят, днів народження та інших веселих заходів.
Легкий у використанні: просто залийте мильний розчин і натисніть на кнопку
Генерує велику кількість мильних бульбашок за короткий час
Яскравий та привабливий дизайн, який подобається дітям
Виготовлений з безпечних та міцних матеріалів
Підходить для використання на вулиці, в саду або на дитячих майданчиках
Цей автомат з бульбашками стане чудовим доповненням до дитячих ігор, роблячи їх ще більш веселими та незабутніми. Він ідеально підходить для свят, днів народження та інших веселих заходів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Мильні бульбашки |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Елементи живлення | аккумулятор |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Комплект постачання | генератор бульбашок, тарілка, акумулятор, USB-кабе |
| Комплектація | генератор бульбашок, тарілка, акумулятор, USB-кабе |
| Комплектація | генератор бульбашок, тарілка, акумулятор, USB-кабе |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 23х22х14 см |
| Розміри упаковки | 23х22х14 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Элемент питания | аккумулятор |
| Возраст | від 3 років |














