Набір фруктів з вагами 6023
- Наявність: 14
- Виробник: Технок
-
216 грн
Така іграшка буде цікавою хлопчикам та дівчаткам. Можна гратися з друзями у супермаркет або вчитися зважувати фрукти. А на іграшкові кухні фрукти та вага - перші помічники для приготування смачних тортів.
Такі ігри є цікавими та повчальними для малюків, допомагають діткам вивчати назви та кольори. А іграшкові ваги з різними гирями є відмінною можливістю попрактикуватися у зважуванні.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Ваги |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 13 |
| Кількість деталей (шт.) | 13 |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Категория товара | Магазин і продукти |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 16 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 30х15х15 см |
| Розміри упаковки | 30х15х15 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магазин |
| Тип | Ваги |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |


















