Дитяча настільна гра UBEE Судоку 70 фішок ПСД297
- Наявність: 4
- Виробник: UBEE
-
392 грн
Гра «Судоку» (дерев'яна розвиваюча)
Дерев’яна розвиваюча гра «Судоку» — це логіка, яку полюбить ваша дитина!
Гра підходить як для найменших, так і для дітей старшого віку, завдяки двом рівням складності. Веселе навчання через гру — найкращий спосіб пізнання світу!
Рекомендовано:
від 2 років
Розвиває:
- логіку та аналітичне мислення
- увагу, пам’ять, посидючість
- уміння шукати рішення і не боятися помилок
Рівні складності:
- 3?3 (для дітей 2+): 3 ряди, 3 стовпці, 3 види фішок. Заповніть без повторів.
- 4?4 (для дітей 3+): 4 ряди, 4 стовпці, 4 види фішок. Ускладнене завдання — без повторів у квадратах 2?2.
Підказки у вигляді тіней допомагають малюку самостійно підбирати правильні фішки.
У комплекті:
- дерев?яне поле (31?23 см)
- 70 дерев?яних кольорових фішок (4?4 см)
- 46 завдань на картках
- картка для створення власних завдань (4?4)
- додаткова картка 3?3 для гри «Хрестики-нулики»
- плашка-нагорода
Ідеально підходить:
- для домашніх ігор
- занять у садочку, центрах розвитку
- як подарунок на будь-яке свято
Грайте, розвивайтесь і відкривайте нові можливості разом з «Судоку» від Ubee!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1100 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вес | 1,1 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 39 |
| Висота в упаковці (см) | 39 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 39х6х29 см |
| Розміри упаковки | 39х6х29 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,1 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Возраст | від 3 років |


















