Код: 00000016123
Артикул: ПСД271
Гра на липучці UBEE "Наведи лад в кімнаті та нагодуй Ваню" деревяна ПСД271
- Наявність: 4
- Виробник: UBEE
-
472 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра на липучці "Наведи лад в кімнаті та нагодуй Ваню" від Ubee — це захоплююча навчальна іграшка, яка допомагає дітям розвивати важливі навички через гру. Основні характеристики:
Виготовлена з безпечних та якісних матеріалів
Яскраві та барвисті елементи на липучках, що легко кріпляться та знімаються
Спрямована на розвиток логічного мислення, дрібної моторики та навичок організації
Дитина може допомогти персонажу Вані навести порядок у кімнаті та вибрати для нього смачні страви
Підходить для дітей від 3 років і старше
Ідеальна для індивідуальних і групових занять
Ця гра на липучці "Наведи лад в кімнаті та нагодуй Ваню" стане чудовим помічником у розвитку самостійності, організованості та креативного мислення у вашої дитини.
Виготовлена з безпечних та якісних матеріалів
Яскраві та барвисті елементи на липучках, що легко кріпляться та знімаються
Спрямована на розвиток логічного мислення, дрібної моторики та навичок організації
Дитина може допомогти персонажу Вані навести порядок у кімнаті та вибрати для нього смачні страви
Підходить для дітей від 3 років і старше
Ідеальна для індивідуальних і групових занять
Ця гра на липучці "Наведи лад в кімнаті та нагодуй Ваню" стане чудовим помічником у розвитку самостійності, організованості та креативного мислення у вашої дитини.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1100 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вес | 1,1 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 52 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 52 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Комплект постачання | основа-планшет, 45 деталей |
| Комплектація | основа-планшет, 45 деталей |
| Комплектація | основа-планшет, 45 деталей |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 52х37х5 см |
| Розміри упаковки | 52х37х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Липучки |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 1,1 |
| Ширина (см) | 37 |
| Ширина в упаковці (см) | 37 |
| Возраст | від 3 років |











