Код: 00000040951
Артикул: 40089
Джип Tigres Титан камуфляжний 40089
- Наявність: 7
- Виробник: Tigres
-
242 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Представляємо Джип “Титан” камуфляжний від ТМ Tigres!
Цей потужний позашляховик у стильному камуфляжному дизайні створений для маленьких дослідників, які обожнюють активні ігри та пригоди. Міцна конструкція та безпечні матеріали роблять його ідеальним супутником малюків від 1 року.
Завдяки стійкій та продуманій конструкції джип витримує активну гру вдома й на вулиці, а зручна форма дозволяє маленьким ручкам легко керувати іграшкою під час будь-яких пригод;
Має реалістичний камуфляжний дизайн: приглушені кольори, плавні форми та деталі, що надихають на сюжетні ігри та дослідження;
Виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику. Міцний корпус і закруглені краї забезпечують безпеку та довговічність під час щоденної гри;
Сприяє розвитку уяви, дрібної моторики, координації рухів та перших навичок сюжетно-рольових ігор;
Підходить для дітей від 1 року.
Камуфляжний джип “Титан” стане надійним транспортом для малюка та подарує йому багато годин захопливих пригод!
Пакування - плівка.
Цей потужний позашляховик у стильному камуфляжному дизайні створений для маленьких дослідників, які обожнюють активні ігри та пригоди. Міцна конструкція та безпечні матеріали роблять його ідеальним супутником малюків від 1 року.
Завдяки стійкій та продуманій конструкції джип витримує активну гру вдома й на вулиці, а зручна форма дозволяє маленьким ручкам легко керувати іграшкою під час будь-яких пригод;
Має реалістичний камуфляжний дизайн: приглушені кольори, плавні форми та деталі, що надихають на сюжетні ігри та дослідження;
Виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику. Міцний корпус і закруглені краї забезпечують безпеку та довговічність під час щоденної гри;
Сприяє розвитку уяви, дрібної моторики, координації рухів та перших навичок сюжетно-рольових ігор;
Підходить для дітей від 1 року.
Камуфляжний джип “Титан” стане надійним транспортом для малюка та подарує йому багато годин захопливих пригод!
Пакування - плівка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.63 |
| Вага в упаковці, кг | 0.63 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 40х20х18 см |
| Розміри упаковки | 40х20х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0.63 |
| Возраст | від 1 року |













