Іграшковий Валіза ТехноК 34 см 6108
- Наявність: 3
- Виробник: Технок
-
483 грн
Яскрава валіза та оригінальна наклейка неодмінно привернуть увагу малюка до іграшки.
Вона комфортна для дітей різного віку та зросту завдяки ручці, що регулюється, відкрита кришка валізи фіксується в кількох положеннях, надійні засувки дадуть змогу закривати кришку та зберігати іграшки всередині валізи.
Купити Іграшкову валізку можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Валіза |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Категория товара | Магазин і продукти |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 3 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 33х25х16 см |
| Розміри упаковки | 33х25х16 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Валіза |
| Цвет | 0.7 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 років |
















