Код: 00000802545
Артикул: 39665
Автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter" поліцейськи Tigres 39665
- Наявність: 3
- Виробник: Tigres
-
344 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter" поліцейськи, Tigres
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Поліцейська машина |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 29х12х14 см |
| Розміри упаковки | 29х12х14 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Поліцейська машина |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |








