Код: 00000221028
Артикул: VT5412-01
Алфавіт магнітний Vladi Toys Академія розвитку з дошкою VT5412-01
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
686 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Світ абетки неймовірно цікавий! За допомогою букв можна складати слова, писати та читати речення! Це дуже важливо, адже читати - означає розуміти! Виконуючи завдання та граючись із магнітами з набору, малюк навчиться розпізнавати літери, голосні та приголосні звуки, працювати над запам'ятовуванням алфавіту, а також зможе розвинути уяву, мислення, мовлення, пам'ять, дрібну моторику рук і посидючість. Придумуйте також свої власні завдання та виконуйте їх на спеціальній дошці! Складайте слова та речення! Усі магніти об'ємні. Їх легко кріпити, знімати та переміщати по магнітній поверхні. А також зручно тримати дитячою ручкою.
Комплектація: магнітна дошка, 93 магніти, 16 карток із завданнями
Комплектація: магнітна дошка, 93 магніти, 16 карток із завданнями
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 4 до 6 років |
| Категория товара | Навчання |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 5 |
| Комплект постачання | магн. дошка, 93 магніти, 16 карток |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 36х27х8 см |
| Розміри упаковки | 36х27х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Дошка |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.9 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Язык | український |
| Возраст | від 4 до 6 років |








