Гра розвиваюча Vladi Toys Академія розвитку Пиши та витирай. Англійська абе VT5010-23
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
141 грн
Комплектація: 16 карток, маркер із губкою.
Мова українська.
Вік: 5-7 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Комплект постачання | 16 карток, 1 маркер |
| Комплектація | 16 карток, 1 маркер |
| Комплектація | 16 карток, 1 маркер |
| Матеріали | картон, папір, пластик, чорнило |
| Материал | картон, папір, пластик, чорнило |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 14х22х3 см |
| Розміри упаковки | 14х22х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | англійська |
| Возраст | від 5 років |


















