Мозаїка ТехноК для дітей 26 фішок 6047
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
289 грн
«Мозаїка Технок» - стане незамінною іграшкою в арсеналі усіх люблячих і відповідальних батьків, адже поєднує в собі дуже багато важливих речей. Діти полюблять цю іграшку за розмаїття барв, за можливість фантазувати та розвивати уяву, за велику кількість ігрових елементів, які так цікаво збирати докупи. Дорослі відзначать навчально-розвивальний ефект мозаїки. Так, ця, на перший погляд проста забавка, виробляє у дитини уважність і посидючість, тренує пам'ять та розвиває дрібну моторику. З мозаїкою можна також вивчати кольори та форми, виконувати різні завдання по сортуванню.
Складається «Мозаїка ТехноК» із 32 елементів: 26 фішок-кнопок + 6 спеціальних трафаретів. Фішки не просто різноколірні, вони ще й різної форми. До того ж, на двох з них нанесено малюнок у вигляді очей. Тому, після того як малюк складе мозаїку, звірята на картинках «оживуть».
Іграшка не має дрібних деталей та гострих країв, тому є безпечною для дітей від 2-х років. Виготовлена з якісного та міцного пластику без запаху.
Пакування – картонна коробка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 310 |
| Вага (кг) | 0,31 |
| Вага в упаковці, кг | 0,31 |
| Вага, г | 310 |
| Вес | 0,31 кг |
| Вид іграшки | Мозаики |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Кількість деталей | 26 |
| Кількість деталей (шт.) | 26 |
| Кількість предметів в наборі | 26 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 20 |
| Комплект постачання | трафарет-6шт, сітка-1шт, фішки-26 шт. |
| Комплектація | трафарет-6шт, сітка-1шт, фішки-26 шт. |
| Комплектація | трафарет-6шт, сітка-1шт, фішки-26 шт. |
| Матеріали | пластик, папір |
| Материал | пластик, папір |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 29х20х5 см |
| Розміри упаковки | 29х20х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Мозаики |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,31 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 2 років |


















