Код: 00000040914
Артикул: 81817
Відро Nickelodeon кругле IML 1 літр 81817
- Наявність: 6
- Виробник: Tigres
-
66 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Кругле відерце 1 л для ігор на пляжі, в саду або в пісочниці.
Виготовлене з високоякісного нетоксичного, міцного матеріалу, стійкого до атмосферних умов;
Містить ергономічну ручку, що дозволяє зручно тримати і переносити відерце навіть наймолодшим діткам;
Зображенням героїв із мультфільмів нанесене методом IML, а це означає, що воно витримає контакт з водою, сонцем, піском і збереже при цьому максимально привабливий вигляд;
Для дітей від 1 року;
Упаковка - сітка.
Виготовлене з високоякісного нетоксичного, міцного матеріалу, стійкого до атмосферних умов;
Містить ергономічну ручку, що дозволяє зручно тримати і переносити відерце навіть наймолодшим діткам;
Зображенням героїв із мультфільмів нанесене методом IML, а це означає, що воно витримає контакт з водою, сонцем, піском і збереже при цьому максимально привабливий вигляд;
Для дітей від 1 року;
Упаковка - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вага (кг) | 0.057 |
| Вага в упаковці, кг | 0.057 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Відерця |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 14х14х12 см |
| Розміри упаковки | 14х14х12 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Відерця |
| Цвет | 0.057 |
| Возраст | від 12 місяців |










